Aby ste nemuseli prestať v tom najlepšom

Predčasná ejakulácia je rovnako závažným problémom ako nemožnosť dosiahnuť kvalitnú erekciu. Našťastie existujú riešenia aj na tento mužský nedostatok. Jedno z nich sa nazýva Dapoxetine. Ide o liek určený na zabránenie predčasného vyvrcholenia pri pohlavnom styku.

léky

Liek obsahuje rovnomennú účinnú látku, teda látku Dapoxetine. Tá sa radí medzi takzvané selektívne inhibítory spätného odchytávania serotonínu ( skratka : SSRls ). Liek dostanete v dvoch verziách, a to slabšej, s obsahom tridsiatich miligramov účinnej látky a silnejšej so šesťdesiatimi miligramami tejto látky.

Ako liek funguje
Dapoxetine funguje na veľmi podobnom princípe ako mnohé antidepresíva. Po jeho užití totiž dochádza k znecitliveniu niektorých vašich receptorov. Vďaka tomu dochádza k nižšiemu vyplavovaniu spomínaného hormónu, teda serotonínu, takže vaše telo nebude na vaše sexuálne vzrušenie reagovať až tak prehnane. V dôsledku toho sa vyvrcholenie dostaví presne v ten správny čas.

Doterajšie vedecké testy preukázali, že účinná látka v tomto lieku dokáže oddialiť ejakuláciu až o trojnásobne dlhší čas.

Pomôže vám aj so psychikou
Ako sme už naznačili, tieto tabletky fungujú v podstate rovnako ako lieky proti depresii. Vďaka tomu vám pomôžu aj s vašim psychickým blokom, či prehnaným stresom zo zlyhania v posteli. Psychika dokáže narobiť divy. Ak sa na daný problém extrémne sústreďujete, výsledok môže byť stokrát horší.

léky na erekci

Účinky lieku
Na rozdiel od klasických liekov na erekciu, sa účinky dapoxetinu dostavia o čosi neskôr. Odporúčaný čas užitia tabletky, je až jedna hodina pred pohlavným stykom. Tento drobný mínus, však na druhej strane dostatočne vyváži dĺžka účinku. V tomto prípade hovoríme o čase dlhšom ako dvanásť hodín.

Odporúčané dávkovanie predstavuje maximálne 60 miligramov účinnej látky za deň. Ak si teda kúpite silnejšiu verziu, denne užite najviac jednu tabletku, v prípade tej slabšej, si môžete dovoliť aj dve.