Bude svadba?

Vyzerá to tak, že päť môžeme plánovať veľké stretnutia. Tými sú aj svadby, s ktorými akoby sa vrece roztrhlo. Organizácia svadobného dňa začína aj niekoľko mesiacov pred samotným dňom „D“. Na náš veľký deň chceme mať všetko dokonale, najlepšie a najkvalitnejšie. Predtým ako sa všetko začne rýchlo blížiť, nezabudnite dať svojim hosťom vedieť o tejto novine. So svojimi hosťami sa podelíte o túto novinku väčšinou už príchodom snubného prsteňa. Musíte však všetkých pozvať aj oficiálnou cestou. Na to slúžia pozvánky na svadbu. Nie je to len formalita, pozvanie na svadbu predstavuje pre hosťa aj svadobčana prejav blízkosti. Pozvanie na svadbu možno rozdeliť na dve skupiny.

svadobné obrúčky

Svadobné oznámenia.

Svadobné oznámenie môže dostať ktokoľvek z vášho okruhu blízkych, kolegov či rodiny. Je to informácia o tom, že si poviete vzájomné ÁNO. Na oznámení by nemali chýbať údaje, ktoré sa týkajú sobáša. Dátum svadby, miesto sobáša, ako aj mená snúbencov.

Pozvánka ku svadobnému stolu.

Pozvánka ku svadobnému stolu sa pripája ku svadobnému oznámeniu. Dostanú ju len hostia, ktorý sú pozvaný na hostinu, teda ku svadobnému stolu.

novomanželia

Štýl svadobného oznámenia môže byť akýkoľvek. Či už preferujete jemné ornamenty, výrazné farby alebo čistý minimalistický vzhľad, oznámenie by malo charakterizovať vašu osobnosť a váš životný štýl. V ponuke sú tiež originálne druhy svadobných oznámení. Na pozadie môžete použiť vlastnú fotografiu alebo vytvoriť časový príbeh s dátumami vašich narodenín, vášho stretnutia a zásnub.Nemôžete zabudnúť na elegantné obálky. Obálky zvoľte jednoduché. Nemali by byť gýčové ani výrazné. Dôležité je to, čo je ukryté vnútri. Ozdobiť ju prípadne môžete malým srdiečkom alebo je možnosť obálku zapečatiť. Možností je neúrekom. Vy si už len musíte sadnúť za počítač a vybrať si vzor vhodný pre vás.