Chlapi na robotu sú dobrý na každý deň hodinový manžel

Ahoj všetci dnes mám taký o hubu deň ledva som sa sem dostala začal mi PC štrajkovať aplikácia  GOOGLE mi dáko zlyhala asi niekto tu bosoruje mám dojem musela som ísť cez druhý web čo vám poviem horor. Aj vám tak zvykne štrajkovať PC ak tu robia internet tak to blbne internet prehliadač Google ide ma švihnúť od zlosti. Keď sa začne niečo valiť tak to nemá konca kraja des asi začnem znovu maturovať na PC. Ako sa hovorí vo filme Pásla kone na betóne nemáš chlapa nemáš pravdy no chlapi sú tak na tri veci dobrý robota, peniaze, opraviť niečo a na tú a stále tu istú vec viete čo mám na mysli a za ďalšie v poradí sú vojny sú to kapitoly sami o sebe. Môjmu priateľovi tiež treba prísť na chuť tak by som ho niekedy hnala jedna radosť že kutáčom chlapi sú horšie ako pohroma.

mužská sila

Dnes mám deň na figu ešte sused bol doma lebo som volala na Obecný úrad či nám zoberú starú chladničku do starého železa do zberného dvora najprv že zavolá tá čo to má na starosti a nič všetko som vyložila von zo starej chladničky čakáme údržbára a nič voláme mu že odhŕňa sneh skoro ma trafilo tak som musela volať suseda PETRA aby nám starú chladničku dal na chodbu no zavadzia nám tam no musíme do zajtra vydržať ale aspoň nám novú zapojil a dala som do nej veci. Ja som už fakt KO mám dosť až som si musela urobiť druhú kávu lebo inak asi niekoho odstrelím dnes mám nervy ako tiger otras . Išla som zase pre balík kamoške ORIFLAME aj to mám nervy neprišlo všetko naraz 3 balíky poslali choré robia si čo chcú. Ja už ledva čakám že budem mať voľno že budú sviatky lebo mi ten zhon ide na nervy človek ani doliečiť sa nevie čo stále niečo keby sme mali chlapa pri sebe hlavne ja nie v Rakúsku v práci tak by bolo po probléme niekedy aj ten pes je na niečo dobrý.

boy

Aj toto počasie je katastrofa od večera sneží ale teraz snežilo , pršalo no des keby to na noc primrzlo veď by sa ľudia dochrámali aj priateľ mi hovoril že išiel do práce že des poľadovica išiel 30 km hodine ako na kravách asi tie posýpač zaspal dobu žiadne kamienky ani soľ to je údržba ciest choré typické Slovensko ešte že šťastne prišiel na miesto určenia aj  ja som bola pred hodinou na pošte a v obchode taký odmäk je že ledva som sa prebrodila des už mi chýbali len reťaze toľko snehu a vody všade. Keď máte chlapov pri sebe aspoň vám urobia nákup hádam aj upracú a podobne no ako ktorý samozrejme niektorý sú lenivý ako leňoch to by som ja nezniesla to sa mi bridí.