Denný krém bez parabénov

V našej skincare by nemali chýbať správne produkty na pleť ani v mladšom veku. Pokiaľ sa zaujímate o prípravky na tvár určite viete, že celá pleťová kozmetika pozostáva aj z niekoľkých prípravkov. Samozrejmosťou je krém, ale vynechávať by ste nemali ani sérum, tonikum a nočnú masku. Čo by ste však nikdy nemali vynechať je denný pleťový krém. Každé ráno by ste si mali vyčleniť niekoľko minút na starostlivosť o vašu pleť. Výber denného krému vás môže niekedy potrápiť. Dôležité je poznať tiež typ vašej pleti. Ale vo všeobecnosti platí, že denný krém by mal byť hydratačný. Hydratácia pleti na tvári je veľmi dôležitá. Práve pleť je počas dňa vystavovaná mnohým nepriaznivým podmienkam. Nechránená pokožka na tvári je vystavovaná vetru či priamemu slnečnému žiareniu. Preto by dobrý hydratačný krém mal obsahovať aj faktor SPF na ochranu pred UV žiarením.

pleťová kozmetika

Prírodný hydratačný krém Dr. Nona.

Pokiaľ hľadáte skutočne kvalitný hydratačný krém, ktorý platí krásne hydratuje a tiež omladzuje pokožku, vhodnou alternatívou je denný hydratačný krém Dr. Nona. Vyživuje zrelšiu pleť a tiež pomáha spomaľovať procesy starnutia v každom veku. Hydratačný denný krém Dr. Nona tiež aktívne upokojuje podráždenú pokožku a pomáha ju zachovať zdravú, pevnú a elastickú. Vďaka účinným látkam ako je vitamín E, kyselina salicylová a rôzne oleje pomáha pri unavenej a skleslej pokožke, aby znovu nadobudla pevný a svieži vzhľad. Hydratačný krém Dr. Nona je ohľaduplný k vašej pokožke a úplne bez parabénov.

pleťový krém

Nezabúdajte však, že predtým ako použijete pleťový krém, musí byť vaša pokožka dokonale vyčistená. Len pri čistej a pripravenej pokožke dokáže hydratačný krém správne preniknúť až do hĺbky pokožky a tým ju priaznivo ovplyvňuje. Denný hydratačný krém Dr. Nona môžete nájsť na stránke Nutrifit.sk. Navštívte stránku Nutrifit.sk a vyberte si svoj produkt ešte dnes.