Jarné outfity

Každé ráno strávime pred skriňou množstvo času, kým si vyberieme outfit, v ktorom sa budeme cítiť pohodlne a bude aj dobre vyzerať. Móda zohráva u žien, ale čoraz častejšie aj mužov veľkú rolu. Prichádza jar a to je obdobie, kedy sa môžete so svojimi outfitmi krásne vyhrať. Veľmi obľúbené je stále vrstvovanie. Chladnejšie dni nám ponúkajú možnosť oblečenia príjemnej bundičky či kabátu.

 

jarný outfit

 

Inšpirácie na trendy jarný outfit.

 

Sukne.

Počas jari je už každodenné počasie príjemnejšie a my nemusíme nosiť veľké, teplé oblečenia. Veľmi obľúbeným prvkov sú sukne. Môžete nosiť sukne rôznych materiálov. Nestarnúca klasika sú riflové sukne. Ale veľmi príjemný outfit vykúzlite aj pomocou koženkovej sukne. Nemusíte sa báť ani experimentu s manchestrom či hrubšie bavlnené prevedenia. Čo ale s kombinovať so sukňou? Jar nám dáva možnosť kombinácie sukne s roláčikom či hrubším svetrom. Takto skombinovaný outfit je veľmi moderný a vyzerá naozaj úžasne. Doplnením o čižmy nad kolena budete neprehliadnuteľné.

 

jarný outfit

 

Koženkové legíny.

Aj keď koženkové legíny neobľubuje každá žena, ide o mimoriadne obľúbený a trendy kúsok. Legíny sú pohodlné a zabezpečujú vám komfort počas celého dňa. Množstvo žien sa koženkových legín obáva vzhľadom na plnšie krivky. Koženkové legíny však pristanú aj plnším postavám a nemusíte sa ich báť nosiť. A už dávno neplatí, že koženkové legíny musia byť len čierne. Dnes nájdete v ponuke koženkové legíny v rôznych farebných odtieňoch. Obľúbené sú najmä zemité farby, ale pre odvážnejšie sú tu aj bledé farebné variácie. Pokiaľ nechcete pútať pozornosť v koženkových legínach, doplňte svoj outfit o dlhú košeľu, ktorá siaha až pod zadok. Ako vrchný diel môžete zvoliť dlhší kabát, ktorý vytvorí elegantný, ale zároveň moderný dojem.

 

Nebojte sa s módou experimentovať. Dôležité je, aby ste nosili oblečenie, v ktorom sa cítite dobre vy sama.