Kontrola vašich zariadení

Pre koho je povinná revízna kontrola? Čo všetko revízna kontrola zahŕňa? Kto môže vykonávať revíznu kontrolu? A pre koho sa revízna kontrola vzťahuje? To všetko sú otázky, ktoré v dnešnej dobe rieši čoraz viac zamestnávateľov. Revízne kontroly sú povinné zo zákona pre zamestnávateľov, ktorí majú vo svojom vlastníctve elektrospotrebiče či elektrické zariadenia, ktoré sú používané na výkon práce. Elektrické zariadenia a stroje, na ktorých ľudia priamo pracujú, zariadenia, ktoré sú využívané nepriamo pri práci či elektrospotrebiče.

revízna kontrola

Nedostatočnou revíznou kontrolou môže dôjsť k ujme na zdraví človeka, na životoch, ale aj na ujme na majetku. Každému zamestnávateľovi by malo záležať na tom, aby jeho zariadenie a stroje boli vždy v stopercentnom stave. A práve to zabezpečí kvalitná revízna kontrola. Revíznu kontrolu vám rýchlo a kvalitne vyhotovia na revízie.export. Zavolajte si revízneho technika alebo osobu spôsobilú na vykonávanie revíznej kontroly a ďalej nemusíte nič riešiť. https://www.riesenia.com/ Revízie.expert vám vyhotovia revíznu kontrolu pomocou revízneho technika a modernej technológie a do niekoľkých hodín vám pošlú revíznu správu, ktorá je potrebná na definovanie a vyhodnotenie stavu kontrolovaného zariadenia a takisto vám poskytnú aj ďalšie doplnkové služby.

revízna kontrola

Pri spoločnostiach zabezpečujúcich revízne kontroly sa nestáva často, že ponúkajú aj online databázu revíznych kontrolu. Pravdepodobne sa už aj vám stalo, že ste neraz riešili lehoty revíznej kontroly vášho zariadenia. Dnes už nemusíte v hlave ani v počítači držať všetky lehoty, stačí sa zveriť do rúk revízie.expert, ktorí všetko zdokumentujú za vás. V online databáze vám príde pripomienka na nastávajúcu revíznu kontrolu, vďaka čomu už nikdy nezmeškáte potrebné termíny. Revízne kontroly revizie.expert/index.php sú povinnosť a malo by byť na každého svedomí tieto lehoty začať dodržiavať. Stavte na revízie.expert a máte istotu, že vaše zariadenia aj ľudia sú v poriadku.