Masáž ako ju nepoznáte

Masáž si spájame s úľavou od bolesti a napravením problémov pohybového aparátu. Túto jedinečnú masáž si ale užívate, aj keď Vás práve nič nebolí. Dnes sú nám známe nespočetné masérske salóny, kde zavítame práve v tých chvíľach kedy nás niečo bolí. Väčšinou sa jedná o stuhnuté svaly, boľavú chrbticu či platničky. Nadmerne zaťažené svaly nôh a rúk. Inými salónmi sú tie relaxačné. V nich nájdeme hľadačov pokoja a relaxácie. Vyčistenie myšlienok, odbúranie stresu a príjemná vôňa olejov. Vďaka jemnej masáži sa dokážeme uvoľniť a odbremeniť od ťažkého dňa či stresujúceho obdobia.

masáž, ktorá sa nezameriava na bolesť

Častým efektom týchto masáží je privodenie homeostázy. Je to stav, kedy ste uvoľnený, zrelaxovaný a telo môže začať svoj regeneračný a ozdravný proces. Ak ale očakávate od masáže viac a máte chuť na celkom iný výsledok, musíte navštíviť trošku iné salóny. Reč je o masáži pochádzajúcej z Indie a vychádzajúcej zo základov tantry. Tantra má svoje nesporné benefity. Tantrická masáž je jemná, povzbudzujúca. Napriek tomu je energická a iskrivá. Dotyky a intímno by sa dalo krájať. Táto jemne erotická masáž je spojením totálneho relaxu, absolútneho uvoľnenia a šteklivej erotiky.

Každá masáž má svoje benefity

Niet sa čo čudovať tomu, že podporuje zdravý sexuálny život nielen u žien ale aj u mužov. Tí sa tešia dokonca aj zdravotným zlepšeniam ako lepšej erekcii, vyššej výdrže pri sexe či zlepšeniu zdravotného stavu prostaty. Tá energia a celkový zážitok je proste cestou k zdravšej sexualite a vráteniu iskry do života. Aj keď na začiatku môžu byť vaše pocity zmiešané, ak ste takúto masáž ešte nezažili, garantujeme Vám že na konci si ju nebudete vedieť vynachváliť. Pravidelnou masážou si dokonca môžete upraviť vaše vnútorné bloky. Budete milovať nielen ostatných ale aj samých seba. Sebavedomie dostane podporu a Vy si budete užívať život s úsmevom.