Obraz na stenu

Fotoobraz na plátne

Veľkým hitom posledných rokov je fotoobraz. Fotoobraz z vlastnej fotografie. Ale nie hocijaký. Fotografie si môže vo väčšom formáte vytlačiť každý a vložiť do fotorámika. Fotoobrazy od fotkyzababku.sk sú však vyrobené na kvalitnom plátne, ktoré pôsobí na stene nádherným dojmom. Fotografia sa prispôsobí plátnu a nemusíte sa báť, že sa obraz roztiahne alebo bude časť chýbať v zahnutých rohoch. Kvalita fotografie na fotoplátne je vo vysokom štandarde. Fotoobraz na plátne je skvelou voľbou aj na obdarovanie. Môžete tak vykúzliť dokonalý darček, ktorý poteší rodičov či starých rodičov. Fotoobraz môže byť rôznej veľkosti a takisto orientovaný na výšku aj na šírku.

obrazy

Fotografie

Samozrejmosťou pri zhmotnení spomienok sú samozrejme fotografie. Tlačené fotky sú skvelou formou, ako si pripomínať kedykoľvek minulosť. Určite máte aj by doma nejaké fotografie. Doba nám však ponuka veľa možnosti, ako svoje fotky uchovať aj online. Vždy by ste však mali mať aspoň podstatné fotky aj v tlačenej verzii.

fotoobraz

Predmety s vlastnou fotkou

Fotografia v mobile je skvelou predlohou aj na rôzne darčekové predmety. Svoju fotku môžete zvečniť napríklad na hrnček na kávu alebo vankúšik. Takéto predmety sú obľúbené darčeky na sviatky či Vianoce. Aj maličkosťou dokážete svojich blízkych dokonale potešiť. Každý má v mobile veľké množstvo fotiek, na ktorých sú naši najbližší či udalosti, ktoré si chceme neustále pripomínať. Mať doma tlačené fotografie na fotopapieri je to najväčšie bohatstvo. A dnešná doba je vyvolávaniu fotografií mimoriadne naklonená. Dnes máme možnosť online vyvolania fotiek. A to priamo na fotkyzababku.sk a priamo zo svojho mobilu. Navštívte internetovú stránku fotkyzababku.sk a nechajte si vyhotoviť personalizovaný fotoobraz na plátne alebo si vyvolajte svoje fotografie ešte dnes.