Počuli ste už o nuru masáži?

Charakteristickým rysom nuru masáže je použitie špeciálneho gélu vyrobeného z morských rias, ktorý zabezpečuje klzké pohyby počas masáže, s cieľom stimulovať a masírovať telo. Hlavným zámerom je sexuálne vzrušenie a dráždenie, pričom dôležité je aj psychické uvoľnenie, úľava a nárast vitality. Masáž sa zameriava na zvyšovanie sexuálnej energie a apetítu, pričom môže byť zakončená pohlavným stykom vrátane orálneho uspokojenia.

Nuru masáž je v podstate veľmi erotická a vzrušujúca, a preto je prirodzené, že môže končiť pohlavným stykom. Taktiež je výbornou príležitosťou na predohru a posilnenie intímnych vzťahov.

nuru

Aj keď v Japonsku, kde má táto forma masáže svoje korene a bola praktizovaná gejšami, je dnes dostupná vo väčšine krajín. Odporúčame vám ju ako skvelý domáci spôsob na oživenie partnerského aj sexuálneho života. Okrem toho, že môže oživiť váš sexuálny život, prinesie aj fyzickú aj psychickú úľavu a energiu.

Nuru masáž podporuje zvýšenie sexuálnej chuti a senzitivity tým, že stimuluje zmysly a zvyšuje vzrušenie a túžbu na intimitu prostredníctvom klzkých pohybov a kontaktu počas masáže. Okrem toho pomáha aj zmierniť stres a napätie, čo prispieva k sexuálnemu apetítu a libido.

nuru

Lepšie prekrvenie intímnych oblastí: Technika klzkých pohybov a tepla pomáha zlepšiť prívod krvi do intímnych oblastí, čo zvyšuje senzitivitu a sexuálnu funkciu, najmä u mužov, kde môže zlepšiť erekciu.

Nuru masáž u magictantra.sk má pozitívny vplyv na sexuálnu výdrž mužov tým, že podporuje lepšie pochopenie vlastného tela a kontrolu nad sexuálnou reakciou. Klzké pohyby a kontakt v intímnych oblastiach pomáhajú s lepšou kontrolou ejakulácie, najmä ak je masáž prerušovaná.

Behom masáže sa vytvára zmyselný kontakt, ktorý má pozitívny vplyv nielen na mužov, ale aj na ženy. Ženy môžu profitovať z väčšej rozkoše, sexuálneho vzrušenia, zlepšeného prekrvenia intímnych partií a celkového uvoľnenia po fyzickej aj mentálnej stránke. Výsledkom je zvýšená vzrušivosť a silnejšie uspokojenie.