Potrebujete mať firmu hneď? Dá sa to!

Podnikanie prináša aj množstvo úskalí a tak všetko, čo si môžeme pri začínaní podnikania zjednodušiť a samozrejme aj ušetriť nejaké tie finančné prostriedky, treba určite vedieť a využiť. Jedným spôsobom, ako sa napríklad dá začať podnikať hneď a bez čakania na zápis do obchodného registra, bez náročných administratívnych úkonov a dokumentov, je kúpiť si ready made spoločnosť. Čo to vlastne znamená? Ready made spoločnosť je spoločnosť, ktorá už je založená, no nemá žiadne záväzky a vlastne ani nekonala, nakoľko je založená za účelom predaja, aby sa ušetril čas na zakladanie spoločnosti.

podnikatel vyrobca

Firmy na predaj https://41business.com/predaj-ready-made sú pripravené. Stačí podpísať príslušné dokumenty, najmä o prevode podielu a môžete začať za spoločnosť konať. Kúpiť si môžete firmu bez histórie, ale aj s históriou, ak by ste takú potrebovali napríklad kvôli úveru. Rovnako môže byť vaša firma platcom DPH, ak to budete chcieť. Nemusíte tak žiadať na daňovom úrade o registráciu. Vaša firma, ktorú si takto pohodlne kúpite bude mať všetko potrebné, teda IČO, DIČ a prípadne aj IČ DPH, ak bude firma platcom DPH. Dostanete s ňou aj príslušné dokumenty. Konať za spoločnosť takto môžete začať takmer do niekoľkých hodín. Je to veľmi praktický, pohodlný a aj cenovo výhodný spôsob. Základné imanie platiť nemusíte. Všetko máte už v cene za firmu.

podpisanie zmluvy

Okrem spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.) môžete takto kúpiť aj iné právne formy firiem, slovenských, ale i zahraničných. Tento efektívny spôsob vám určite ušetrí veľmi veľa času, administratívy a energie, ktoré môžete investovať do iných dôležitých úloh. Za 450€ môžete mať predsa už ready made sročku, ktorá síce nebude platcom Dph, ale môže začať hneď podnikať. Možná je tu aj zmena obchodného názvy, sídla a predmetov činnosti pri kúpe takejto firmy. Firmy na predaj sú skvelým riešením pre každého !