Predaj ready made spoločnosti

V našej databáze firiem, ktoré sú určené na predaj, nájdete aj ready made spoločnosti. Tento názov naznačuje, že ide o spoločnosti, ktoré sú pripravené. Pripravené na predaj a na okamžitý štart vášho vysnívaného podnikania. V spolupráci s nami sa vyhnete výkonu mnohých úkonov, ktoré so zakladaním spoločnosti bezvýhradne súvisia. Celý postup zakladania firmy je potrebné nasledovať krok po kroku tak, ako to stanovuje zákon a platná legislatíva v našej krajine. Ak sa chcete vyhnúť študovaniu predpisov, postupov a zákonov, môžete využiť naše služby a osloviť nás.

svet podnikania - nie ste v tom sami

Ready made spoločnosti sú pripravené na predaj, nikdy nevykonávali podnikateľskú činnosť a sú vytvorené so zámerom predaja. Potenciálni záujemci potrebujú vyplniť objednávkový formulár a zaslať ho na náš email, ktorý spravujeme. Objednávkový formulár je nezáväzný, na základe tohto vykonaného kroku vás budeme kontaktovať a vysvetlíme vám podrobnosti súvisiace s kúpou spoločnosti.

naplánujte si úspech v podnikaní

Predaj ready made sro platca dph prebehne rýchlo a bez problémov. Po uzavretí kúpno-predajnej zmluvy v priebehu niekoľkých pracovných dní sa môžete pustiť do realizácie vášho podnikateľského plánu. Ready made spoločnosť má pridelené IČO, ktoré nie je možné zmeniť a ktoré prideľuje živnostenský úrad. Ready made spoločnosť, ktorá je platcom DPH, je evidovaná na daňovom úrade, má pridelené DIČ a IČ DPH. Takže potrebné náležitosti máte vybavené bez toho, aby bola nevyhnutná návšteva rôznych inštitúcií z vašej strany. Všetko vybavíme a vykonáme za vás. V cene je zahrnutá možnosť zmeny názvu spoločnosti, jeho sídla, predmetov podnikania a podobne. Takže si jednotlivé údaje prispôsobíte vlastným požiadavkám, predstavám a podnikateľskej sfére, v ktorej sa chystáte pracovať. Po zápise do obchodného registra sa spoločnosť stáva právoplatne vašou a vy sa môžete s odhodlaním, silou, vôľou a dobrým zámerom pustiť do podnikania. Nedajte sa odradiť na vašej ceste, sme tu pre vás.