Tipy na predlženie nechtov

Modelácia gélových či akrylových nechtov na šablónky je veľmi dobre rozšírená medzi nechtárkami. Pamätáme si časy, kedy umelé tipy na nechty boli skôr jedného tvaru, veľmi ťažko sa našiel taký, komu sedeli tipy správne na nechtoch a s tým súvisela aj slabá resp. skoro žiadna výdrž. Posunuli sme sa však už niekoľko rokov dopredu a umelé tipy na nechty zažili svoju menšiu revolúciu. Na trh sa dostalo mnoho rozličných tvarov, neskutočne široká škála farebných variácií či už myslíme tipy priesvitné, mliečne, béžové alebo dokonca zdobené – to všetko teraz už viete nájsť v našej ponuke. Nie, naozaj to nemusia byť len tipy na celé nechtové lôžko.

umelé tipy na nechty

Moderná doba a neskutočný posun v nechtovej modelácii vám ponúka tipy, ktoré nalepíte len do polovičky nechtového lôžka a slúžia vám ako základný predĺžený nechtík s ktorým sa dá ďalej pracovať. Môžete ho nechať v dĺžke, v ktorej vám prišiel, no pokojne si ho môžete prispôsobiť podľa vašich preferencií a požiadaviek.

Už dávno umelé nechtové tipy nie sú na jedno kopyto a tabu témou vrámci nechtovej modeláže. Pokiaľ nie ste zbehlí na modelovanie nechtíkov na šablónku – umelé nechtové tipy na predĺženie budú pre vás tým správnym riešením ako predĺžiť nechty rýchlo a jednoducho.

krásne nechty

Pomocou umelých tipov raz dva dosiahnete požadovanú dĺžku nechtu, domodelujete zvyšok a doladíte nakoniec iba farebnosť presne podľa vašich predstáv. Na našom eshope si viete vybrať zo širokej ponuky umelých nechtov. Prečo sa trápiť so šablónkami, či nebodaj ostávať len pri krátkych nechtoch len kvôli tomu, že ste ešte nenašli niečo, čo by vám vyhovovalo? Umelé nechtové tipy vám uľahčia vašu prácu. Predĺženie nechtov na tipy nikdy nebolo jednoduchšie. Vyberte si z našej ponuky to, čo sa vám páči a vyskúšajte. Garantujeme vám, že nebudete ľutovať. Kto raz vyskúša, určite neoľutuje. Prečo nevyužiť tento spôsob, ktorý je jednoduchý a účinný?