Ako prebieha proces krtkovania?

Krtkovanie Sereď je efektívny spôsob, ako opätovne spojazdniť vašu znečistenú kanalizáciu. Ak dôjde k poruchovému stavu vaše sanitárne zaradenia sa nemôžu používať. Sú, teda dočasne mimo prevádzky. Medzi sanitárne zaradenia napríklad patria: záchody, sprchovacie kúty, umývadla, drezy. Poruchový stav nastáva vtedy ak sú vaše rúry zanesená natoľko, že usadeniny a špina bráni prívodu vody. To spôsoby následný poruchový stav vášho kanalizačného potrubia. Krtkovanie je efektívny spôsob, ako opätovne spojazdniť vašu znečisteniu kanalizáciu.

krtkovanie

Každý takýto proces sa vykonáva špeciálnou pomôckou určenou výlučne len na krtkovanie. Nazýva sa špirála. Ovláda sa miernymi, ale zato dostatočnými krúživými pohybmi. V dnešnej dobe sa už zvyknú využívať moderne podoby tejto pomôcky. Ide o tzv. elektromagnetickú špirálu. Jej použitie je oveľa efektívnejšie, ako je to u klasickej špirály. Časovo sa jedna o celkom plynulý proces. Samozrejme vybavenie tejto “situácie, ” čiže upchatie kanalizácie býva často krát individuálnou záležitosťou. Časové odbavenie záleží aj od dostupnosti kanalizačného potrubia. Viete, čo ma spoločne samotný proces, teda činnosť krtkovania s malým zvieratkom, teda krtkom?

krtkovanie

Aj špirála aj krtko sa dokážu ľahko “prebiť” tam kam naozaj potrebujú. Žiadny terén im nerobí problém. Krtko preráža zeminu bez ohľadu nato či je mäkká alebo tvrdá. Špirála robí to iste s usadeninami a špinou, ktorá bráni kanalizácii k bežnej prevádzke. Nemusíte sa, teda obávať toho, žeby si špirála neporadila s nejakou nečistotou. Samozrejme ak je nečistota tvrdší aj samotný proces bude trvať dlhšie. S určitosťou, teda môžeme povedať, že krtkovanie si poradí s každým kanalizačným potrubím bez úhradu na rozmery či umiestnenia samotného potrubia. S hrdosťou sa krtkovanie môže označiť za najefektívnejší a tiež najúčinnejší postup čistenia kanalizácie.