Rozvoz obedov

Mnohí z pracujúcich obyvateľov našej krajiny ocenia určité dostupné služby, ktoré im zjednodušujú bežné každodenné fungovanie. K daným službám patria napríklad upratovacie služby a v neposlednom rade aj rozvoz jedla. Takže pokojne môžete pracovať z kancelárie alebo z pohodlia domova a zabezpečiť si chutné jedlo v pravidelný čas, ktoré dovezieme k vám domov na vami požadovanú adresu. Jedlo je bohaté na vitamíny, potrebné pre telo prospešné látky, ochutené korením a bylinkami. Zostavené podľa tradičných receptúr s prislúchajúcim názvom – gurmánske jedlo. Ponuka je pomerne rozsiahla, môžete si vybrať z niekoľkých druhov jedál za primeranú cenu a veríme, že vám bude chutiť. Tešíme sa na vaše spätné väzby, ktoré nám môžete vyjadriť prostredníctvom našej webovej stránky. Sme prístupní inováciám, vylepšeniam všakovakého druhu v danej oblasti, radi sa necháme inšpirovať so zámerom napredovania v ponúkaní našich služieb.

rozvoz jedla

Rozvoz jedla Bratislava je služba prístupná pre Bratislavčanov. Je jedno v akej časti mesta bývate alebo, kde potrebujete prevziať vaše obedové menu. V dohodnutý čas sme na danom mieste. Vy sa môžete pokojne sústrediť na vašu prácu bez zbytočných starostí, čo si dnes alebo zajtra pripravíte na obed.

gurmánske jedlo

Pripravíme za vás a vy si iba vyberiete z nášho menu, ktoré je vždy zverejnené na našej internetovej stránke. Objednať si môžete aj mailom alebo telefonicky. Máte o starosť menej a o zásadnú vec za akú sa považuje výdatný obed, máte postarané. Ponúkame vám okrem výborných jedál možnosť rýchleho a jednoduchého objednania obedov. Obedy ponúkame v zverejnenej cene, ktorá pozostáva z hodnoty jedla, balného a z prepravy. Poskytujeme určité výhody pri objednaní si väčšieho počtu obedov na danú adresu. Takže, ak ste sa rozhodli zakúpiť obedy pre celú rodinu alebo ste sa zložili na zakúpenie obedov pre všetkých spolupracovníkov vo firme, počítajte so zaujímavou zľavou.