Navštívte nás už dnes

Máte radi masáže a užívate si ten pocit uvoľnenia? Chceli by ste vyskúšať niečo nové a odvážnejšie? Ak ste si odpovedali áno, radi by sme Vám touto cestou predstavili naše tantrické masáže a s radosťou Vás u nás privítali. Tantra masáže sa v súčasnosti stretávajú s veľkou obľubou u mužov aj u žien aj kvôli tomu, že tento druh masáže je úplne odlišný od tej klasickej masáže, na ktorú sme zvyknutý. Čo to vlastne znamená Tantra masáž? Pri tantrickej masáži dostane uvoľnenie Vaše telo ale aj psychika, inak povedané – pri tantrickej masáži sa využívajú energie, ktoré Vám uspokoja všetky zmysli a uvoľnia telo. O toto všetko sa postarajú profesionálne masérky, ktoré majú s touto masážou dlhoročné skúsenosti a vedia veľmi dobre čo robiť aby sa postarali o Vaše úplne uspokojenie a to aj po sexuálnej stránke.

tantra

Príďte si užiť príjemné chvíľky plné odpočinku a vypnite svoju myseľ od nečistých a nepríjemných myšlienok a nenechajte sa viac ovplyvňovať zlou energiou. Naše príjemné prostredie Vám zaručí pohodlie a pocit bezpečia. Pri tantrickej masáži sa využívajú rôzne esenciálne olejčeky a vonné tyčinky, ktoré Vám taktiež spríjemnia chvíľky počas masáže. Počas celej masáže môžete s masérkou komunikovať a hovoriť čo Vám je príjemné a tak isto sa nebáť povedať, ak Vám je niečo nepríjemné. Celý tento zážitok by mal byť iba príjemný a odchádzať byť ste mali len s pozitívnymi myšlienkami a samozrejme dobrými skúsenosťami s touto masážou.

masáže

Počas celej masáže budete cítiť jemné dotyky masérky, ktoré Vás budú upokojovať po celom tele. Po samotnej masáži budete istotne odchádzať spokojný a oddýchnutý ako ešte nikdy predtým. Pokiaľ stále váhate s návštevou nášho salónu kvôli strachu alebo sa hanbíte, môžeme Vás upokojiť, že všetko prebieha maximálne diskrétne a naše masérky sú skutočné profesionálky, pri ktorých sa hanbiť určite nebudete. Objednajte sa na svoju Tantra masáž ešte dnes a uvidíte, že neoľutujete ani jedinú minútu tohto výnimočného zážitku.