Čarovné svetielka

Predstavte si,,tú“ vianočnú atmosféru. Vianoce sa pomaly ale isto blížia, tak prečo na ne nemyslieť v predstihu? Je to pre väčšinu z nás ten najdôležitejší sviatok v roku, kedy sa zíde rodina, všetko je krásne a každý má v duši hrejivé teplo aj keď za oknami je mráz. Doprajte si tú pravú vianočnú atmosféru s miliónmi krásnych doplnkov.

svetelná šiška

Čo tak vyzdobiť svoj dom, či podnik krásnymi svetelnými závesmi. Led záves pôsobí príjemne, nijako nenarušuje celkový vzhľad domu či inej budovy a vy tak vyčaríte pre svojich blízkych krásnu vianočnú atmosféru. Tieto led závesy je možné si zakúpiť v rôznych veľkostiach, dĺžkach, šírkach a farebných prevedeniach ako je teplá biela alebo studená biela. Celková dĺžka týchto svetelných led závesov je 2 metre pri možnosti výberu ich výšky od 1,5m ďalej vo výške 3, 6 a 9m.

Ďalej je možné tieto svetelné led závesy napojiť podľa Vašej potreby a tým si predĺžiť šírku celkového osvetlenia. Každý záves je vybavený dvoma spájateľnými segmentami pomocou easy- connect, čo umožní ich jednoduché a rýchle vzájomné prepojenie. Tieto svetelné závesy sa môžu použiť okrem vianočnej výzdoby aj na dekorovanie priestorov iných účelov, napríklad na svadobné osvetlenie. Taktiež jednoducho zavesené na oknách dodajú Vianociam svoje čaro.

svetelný záves

V závislosti na vybranej výške svetelného závesu je tento vybavený určitým množstvom LED diód a teda pri LED svetelnom závese 2×1,5m je počet LED 240 so stupňom krytia IP67. Svetelný záves 2x3m je vybavený počtom LED 384 so stupňom krytia taktiež IP67. Led svetelný záves 2x6m je naopak vybavený počtom LED 768 ks a stupňom krytia IP67 no pri LED závesoch vo výške 9m, ako je napríklad svetelný záves LED 2x9m je to už počet LED 1080 taktiež so stupňom krytia IP67. Všetky tieto svetelné LED závesy sú v balení vybavené prívodným káblom.