Posuvné dvere zo skla

Moderný a nadčasový vzhľad Vášho bývania dosiahnete pomocou sklenených posuvných dverí. Sklenené posuvné dvere dokonale prepustia svetlo a tým Vaše bývanie dostane úplne nový vzhľad. Sklenené posuvné dvere spĺňajú svoju funkčnosť na sto percent a vy sa tak môžete tešiť zo skutočne moderného prvku vo svojom bývaní. Sklenené posuvné dvere daný priestor opticky zväčšia a prevzdušnia a vy si tak môžete spokojne užívať skvelé bývanie a krásny moderný prvok.

sklo a elegancia

Tieto sklenené dvere okrem svojej funkčnosti dokonale spĺňajú aj kritéria pre bezpečnosť. Pre ich výrobu sa používa odolné bezpečnostné sklo, ktoré je tvrdené/kalené a ktoré možno vyrobiť vo viacerých zaujímavých prevedeniach. Môžete si vyberať zo skutočne veľmi bohatej ponuky zdobení tohto skla. Pokiaľ máte radi čistotu a jednoduchosť, zvoľte si číre alebo matné sklo, no pokiaľ chcete dodať týmto skleneným posuvným dverám šmrnc a ohúriť nimi návštevu priateľov, známych, či rodinu, vyberte si z viacerých možností zdobenia skla pre posuvné sklenené dvere. Fantázii sa medze nekladú a vy si tak máte možnosť vyberať z možností pieskovania a teda techniky zdobenia skla, ktorá je stála a vždy moderná. Taktiež nájdete v našej ponuke zdobenia skla aj pomocou lepením grafickej fólie priamo na sklo no aj priamou tlačou na sklo. Takto potlačené vzory na sklách sú taktiež veľmi moderné a zároveň stále.

posuvné dvere

Čo do doplnkov pre tieto sklenené posuvné dvere, tu je taktiež možnosť z bohatej ponuky madiel a úchytov, či vodiacich zariadení. Všetko je vecou vzájomnej dohody a vy si tak môžete dohodnúť termín priamo u nás, kde spoločne nájdeme najvhodnejšie riešenie pre Vaše sklenené dvere. Samozrejme, máte možnosť pozrieť si ponuku našich realizácií zo skla, konkrétne pozrieť si galériu realizácií sklenených posuvných dverí. Neváhajte nás kontaktovať pri akýchkoľvek otázkach, veľmi radi Vám poradíme a nájdeme spoločné riešenie.