Schodisko ako z katalógu

Je normálne, že túžime po krásnom a modernom domove, ktorý sa bude páčiť nielen nám, ale zaujme aj našu návštevu. Nie je na tom nič, ak sa chcete svojím príbytkom pochváliť. Každý má iný štýl zariaďovania svojej domácnosti. Niekto preferuje minimalistický dizajn ladený do neutrálnych farieb ako sú čierna, biela či šedá, iný zas túžia po nespútanom dizajne plnom farieb. Každý však túžime po modernosti. A keď sa moderný štýl spojí ešte aj s luxusným dizajnom ohúrite každého. Luxus nemusí vždy znamenať iba veľa peňazí. Luxus si nemusia dovoliť iba bohatí ľudia, ale môžete ho do svojho domu zakomponovať aj vy.

sklenené zábradlie

V podobe skleneného zábradlia. Sklenené zábradlie je posledné roky mimoriadne ospevované. Ide o krásny čistý dizajn, ktorý má za úlohu zabezpečiť bezpečnosť v podobe zábradlia, ale takisto docieli moderný vzhľad a vyznačuje sa aj ďalšími pozitívnymi vlastnosťami. Sklo na zábradlí dokáže opticky zväčšiť celú miestnosť v interiéri. Moderný je interiér, kde je schodisko zabudované v otvorenom koncepte domácnosti. Vďaka sklenenému zábradliu docielite neprerušovaný koncept veľkého otvoreného interiéru. Sklenené zábradlie zabezpečí aj krásne presvetlenie. Vo vašej domácnosti nebude zábradlie pôsobiť rušivo.

sklenené zábradlie

Práve naopak. Sklo bude pôsobiť nenútene. Čo sa týka konštrukcie, sklenené zábradlie na schody lmmont.sk si môžete zvoliť ako do interiéru na schodisko, tak aj do exteriéru na terasové či balkónových zábradlie. V každom prípade sa môžete spoľahnúť na bezpečné zábradlie, ktoré spĺňa funkciu rovnako ako zábradlie nerezové či drevené. Zvoliť si môžete samostatne sklenené zábradlie, ktoré je ukotvené priamo v podlahe. Ide o čistý ničím nerušený dizajn. Častokrát je však vyhľadávaná aj kombinácia s nerezom. Ide o cenovo lacnejšiu alternatívu, ale takisto funkčnú a modernú. Nerezovú konštrukciu doplníte výplňou zo skla. Ak vás možnosť skleneného zábradlia na váš dom či byt zaujala, navštívte internetovú stránku lmmont.sk, kde nájdete množstvo inšpirácie.