Vyskúšajte niečo nové – masáž prostaty

O prostate sa v mnohých článkoch na internete dočítate, že je to orgán v brušnej dutine, a že môžete ochorieť jeho zväčšením alebo dokonca rakovinou. Muži sú potom týmto spôsobom vyslovene strašení, aby si dávali pozor na to a to, aby zlepšili svoj jedálniček a prestali s fajčením a pitím alkoholu, ale pritom sa zabúda na ďalšiu zásadnú informáciu, a síce že by sme tiež mali prostatu neustále preplachovať a využívať, a to sa dá len bez stresu.

Na stres sa bohužiaľ často zabúda, a ten je pritom tým, čo má bohužiaľ najhorší vplyv na naše zdravie vrátane prostaty. Nadobudne vám nič platná pravidelná návšteva predajní zdravej výživy a striktné vegetariánstvo, keď rázne nezatočíte so stresom. Nesmiete mu ustupovať, je to silný a bezcitný nepriateľ, a takých nepriateľov treba likvidovať nemilosrdne.

erotické masáže

Erotickými masážami proti stresu – proti stresu môžu pomáhať aj erotické masáže, už samotné dotyky nežnou hebkou dievčenskou dlaňou sú veľmi príjemné ak boju proti stresu prispeje aj vybudenie sexuálnej energie. Či už sa dievča zameria na akékoľvek telesné partie, bude to pre vás dokonalý pôžitok a na masérskom stole či na lôžku sa vám bude lepšie odbúravať ten balast, ktorý ste si vďaka stresu dovliekli až tam.

masážny olej

Vyskúšajte niečo nové – vráťme sa teraz k spomínanej prostate. Pre mnohých z vás je to len obyčajný orgán ukrytý v podbrušku pod pupkom, pritom je to z hľadiska sexuality celkom významný bod. Niektorí odborníci mu hovoria „mužský G bod“, a ak naň jemne zatlačíte a zľahunka ho masírujete, môžete dosiahnuť veľmi emotívny orgazmus.

Masáž prostaty patrí k obľúbeným procedúram, pretože dievčenské ruky dokážu s prostatou vyslovené kúzla. Môžete si potom ešte zaobstarať domov análny stimulátor prostaty, avšak masáž od ženy je samozrejme lepšia.

A jedna rada na záver – požiadajte masérku, pokiaľ bude mať záujem, aby k masáži prostaty pripojila dráždenie stredu pupku (môže opatrne pritlačiť aj hranou nechtu), v spojení s masážou prostaty a hladením pupka sa potom dejú neuveriteľné veci.