Zdroj pre LED osvetlenie

LED svietidlá fungujú vďaka napájaniu na zdroj. Existuje niekoľko typov zdrojov, na ktoré sa LED svietidlo dá napojiť. Vzávisloti od toho, kde by ste chceli mať LED svietidlo umiestnené, alebo aké funkcie má vaše LED svietidlo, vyberáte si k nemu zdroj. Najčastejšie používaným typom je zdroj 24V 3a alebo 12V. Aj pri týchto typoch si môžete vybrať či bude zdroj klasický nábytkový ak svietidlo bude len v interiéri, alebo budete svietidlo umiestňovať do exteriéru, kde potrebujete vodeodolný typ zdroja v prípade dažďu alebo snehu. Zdroje napätia pre LED svietidlá majú taktiež rôzne tvary a veľkosti, vďaka čomu ich môžete využiť na rôznych miestach a zamaskovať ich v nejakej časti nábytku, alebo zamaskovať ich tiež v exteréri, aby zdroj napätia nekazil dojem vášmu osvetleniu.

LED pásy

Široký výber zdrojov nájdete v internetovom obchode spoločnosti LED produkt, ktorý vďaka svojej odbornosti a ústretovosti k zákazníkom patrí medzi najlepšie obchody s ponukou LED osvetlenia na Slovneksu. Spoločnosť LED Produkt je držiteľ mnohých ocenení, aj vďaka tomu, že sa snaží svojim zákazníkom znázorniť a priblížiť problematiku LED osvetlenia.

LED osvetlenie

Na ich veľmi prehľadných internetových stránkach nájdete množstvo článkov o problematike LED osvetlenia ako aj množstvo rôznych obrázkov, alebo dokonca videá, ktoré vám predstavujú rôzne typy LED produktov, ich možnosti využitia, alebo prevedenie, či možnosti samotnej inštalácie. Vo fotogalérií nájdete plno inšpirácií, ako by mohol vyzerať váš interiér alebo exteriér po inštalácií LED osvetlenia. Okrem toho vám ochotný personál poradí s výberom aj s problémami pri inštalácií. Preto ak sa rozhodnete pre LED osvetlenie či už v exteriéri, alebo v interiéri určite zavírte na internetové stránky LED Produktu, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky nie len samotných LED svietidiel, ale aj zdrojov a iného príslušenstva.