Dymovody na predaj

Hľadáte dymovody určené na pripájanie kachlí a krbových zložiek ku komínovému telesu? V tom prípade veríme, že naša ponuka dymovodov spĺňajúcich normu ČSN EN 1856-2: 2010 vás osloví. Ponúkame hrubostenné dymovody s rôznym priemerom – dymovody 120 mm, dymovody 130 mm, dymovody 145 mm, dymovody 150 mm, dymovody 160 mm, dymovody 180 mm, dymovody 200 mm. Vďaka tomu, že sú vyrábané z hrubostenného plechu 1,5 mm, dokážu odolať vysokej teplote až 600 ° C a vždy sú z jednej strany nalisované – idú tak nasunúť jeden na druhý. Nie len teda, že sú praktické, kvalitné a disponujú dlho životnosťou, navyše sú pokryté aj žiaruvzdornou farbou, ktorá vylepšuje ich estetický vzhľad. Dymovody dodávame do piatich európskych štátov, medzi ktoré patria Nemecko, Rakúsko, Poľsko.

dymovod

Zameriavame sa na predaj tovaru disponujúceho nielen kvalitou, ale tiež cenovou dostupnosťou. Okrem dymovodov ponúka naša firma aj iný rôzny sortiment, ako napríklad grily či kachle. Môžete si u nás tiež zaobstarať rozličné príslušenstvo a doplnky – tesniace šnúry, striešky na komín, teplovzdušné výmenníky, dokonca aj žiaruvzdorné farby.

záhradný gril

Sme overení výrobcovia z Českej republiky, ktorí sú na trhu už vyše dekády. V prípade, že nemáte záujem nič kupovať, ale máte nejakú otázku, pokojne nám zavolajte. Ak si napríklad nie ste istý rozmerom alebo tým, či vám dymovod vojde na určené miesto, môžete nahliadnuť do Technického listu pre dymovody na našej stránky alebo nás neváhajte kontaktovať – radi vám na prípadné otázky odpovieme. Na webovej stránke našej firmy nájdete tiež návod na výber, montáž a obsluhu dymovodov. Okrem kvalitných výrobkov za výhodné ceny a informačnej podpory ponúkame aj jednoduchú dopravu – môžete napríklad využiť službu Packeta, ktorá umožňuje vyzdvihnutie zásielky na mieste a v čase, ktoré vám vyhovujú. 98% tovaru máme na sklade a zásielky sa usilujeme odosielať do dvoch pracovných dní.